Wybierz ligę

Aktualności

18 MAJ 2019

Walka u dołu tabeli

W sobotnie popołudnie na Orliku w Słupsku przy ul. Krzywoustego od godziny 18:30 będziemy podziwiać kolejne spotkania w Lidze Amatorskiej.

Na godzinę 18:30 zaplanowane jest spotkanie z 15 kolejki L.A. Aktywna Fabryka Michała Gaca będzie podejmować Iron Gate Team. Po ostatnich słabych meczach Aktywna w końcu wygrała, przełamanie nastąpiło niebyle z kim. Pokonali Oni Samorząd Kobylnica 6-4 i wydaje się że pomału odzyskują dobrą dyspozycję. Z drugiej strony mamy drużynę Iron Gate, którzy w tym sezonie jeszcze nie wygrali, mimo dość dobrej postawy w swoich meczach nie udało im się zdobyć dotychczas ani jednego punktu. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w rundzie jesiennej gdzie po zaciętym meczu i bramce w ostatnich sekundach dla Aktywnej padł wynik 3-3. Tamto spotkanie przyniosło wiele emocji i ładnych bramek.  Patrząc na formę w rundzie wiosennej to wydaje się że to właśnie Aktywna jest faworytem w tym spotkaniu. Zapraszamy w sobotnie popołudnie. Start 18:30.

Godzinę później, o 19:30 rozpocznie się kolejne spotkanie w L.A. Tym razem zaległe spotkanie 12 kolejki. Grubo Nie Chudo zmierzy się z Samorządem Kobylnica. Vice lider rozgrywek L.A. do tego spotkania na pewno przystąpi  z wielkim zaangażowaniem i pełną koncentracją, żeby pokazać że ostatnia niespodziewana porażka z Autos Słupsk 2-1 była tylko wypadkiem przy pracy. Samorząd Kobylnica również będzie chciał się zrehabilitować za ostatnią niespodziewaną porażkę z Aktywną Fabryką 6-4. Spotkanie zapowiada się na bardzo ciekawe, ponieważ obie ekipy mają coś do udowodnienia. Runda jesienna i mecz obu drużyn pokazał wiele emocji ale z tej potyczki wtedy górą wyszła drużyna Grubo Nie Chudo, wygrywając 4-3. Faworytem wydaje się być jednak Grubo Nie Chudo ze względu na formę jak i pozycję w tabeli. Początek meczu o godzinie 19:30. Zapraszamy. 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto