Wybierz ligę

Aktualności

23 MAJ 2019

Czwartek z Ligą Amatorską i HITEM kolejki w Extralidze

Już dziś od godziny 18:30 czeka nas 2 dzień z rozgrywkami Extraliga.pl i Ligi Amatorskiej. Na orliku w Kwakowie będziemy mieli okazję zobaczyć 3 spotkania, 2 z nich będą dotyczyć rozgrywek Ligi Amatorskiej a ostatnie będzie kończyć 3 rewanżową kolejkę w ramach rozgrywek Extraliga.pl.

W pierwszym meczu Samorząd Kobylnica będzie podejmować lidera rozgrywek Ligi Amatorskiej czyli Truck Team. Faworytem w tym meczu są zawodnicy biało-zielonych czyli Truck Team. Jak na lidera przystało Truck Team wygrywa prawie wszystko w swojej lidze i są już na ostatniej prostej aby wywalczyć mistrzostwo na koniec sezonu. Samorząd Kobylnica, to drużyna głównie złożona z doświadczonych zawodników, która w tym sezonie radzi sobie nieźle. W ostatnim meczu przeciwko Grubo Nie Chudo podopieczni Witolda Stecha nie wstawili się na mecz, co skutkowało pierwszym walkowerem w tym sezonie dla drużyny Grubo Nie Chudo. Jak poradzi sobie lider w tym meczu ? czy Samorząd Kobylnica sprawi niespodziankę ? to wszystko i wiele więcej już od godziny 18:30. Zapraszamy.

Drugie spotkanie to mecz Iron Gate Team vs Grubo Nie Chudo. Ostatnia drużyna tabeli czyli Iron zmierzy się z vice-liderem tych rozgrywek. Podopieczni Roberta Jancza ostatnio odnieśli bardzo łatwe zwycięstwo nad drużyną Samorząd Kobylnica wygrywając walkowerem 3-0. Iron natomiast przegrało dość wysoko z Aktywną Fabryką 10-2 i choć z przebiegu samego spotkania Iron nie zasłużył na tak wysoką porażkę, wynik końcowy pokazał co innego. Faworytem w tym meczu jest Grubo Nie Chudo, wskazuje na to przede wszystkim forma zawodników oraz miejsce w tabeli jakie zajmują. Iron jak zawsze nie pozostaje bez szans, w futbolu nieraz wiedzieliśmy niespodzianki więc kto wie jak będzie tym razem. Zapraszamy wszystkich kibiców do Kwakowa. Początek meczu o godzinie 19:30.

Ostatnim starciem jakie zobaczymy na dziś, będzie to wieczorny HIT kolejki w rozgrywkach Extraliga.pl Baltic Team będzie podejmować drużynę Artura Piekarka MM Logistics OLD Young. Faworytem w tym hitowym starciu jest drużyna Arkadiusza Ryjewskiego czyli Baltic Team. Baltic wciąż ma szansę nawet na mistrzostwo w lidze dlatego zawodnicy Balticu do tego spotkania na pewno podejdą w pełni skoncentrowani. Warto jednak pamiętać że OLD Young to wciąż jedna z drużyn najbardziej utytułowana i mimo słabej formy jaką prezentują w tym sezonie to wciąż potrafią być bardzo groźni. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami było bardzo dużo emocji i kilka bramek, ostatecznie na jesień to Baltic był górą wygrywając z OLD Young 3-2. Dlatego już wiemy że emocje i bramki gwarantowane. Kto wygra ? Start godzina 20:30.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto