22 STY 2018

Kamir i Akademia punktują

Najłatwiej komplet punktów w sobotnich meczach przypadł drużynie aktualnego mistrza Kobylnica Futsal Extraliga.pl. KS Sparta Sycewice niestety nie mogła zdobyć na boisku 3 punktów, bowiem rywal nie pojawił się na meczu.

Z solidnej strony pokazuje się drużyna Klima Truck Team. Podopieczni Sebastiana Hojczyka co prawda nie zdołali zatrzymać silnego zespołu Redar Słupsk, ale przez większość meczu walczyli jak równy z równym i według nas to była bardzo dobra decyzja zespołu aby zagrać po raz pierwszy na hali.
Spotkanie Klima Truck vs Redar zakończyło się zwycięstwem faworyta meczu – drużyny Dariusza Diakowskiego w stosunku 7:3. Na pięć minut przed końcem po kontaktowej bramce Macieja Klimczuka było bardzo wyrównanie, Pomarańczowi prowadzili 4:3, ale ostatnie minuty okazały się dla faworyta meczu bardzo owocne, Redar był skuteczny i jeszcze trzykrotnie pokonał golkipera rywali.

Bardzo ciekawe starcie zobaczyliśmy o 19:10. Akademia Pomorska mierzyła się z zespołem Kamir Team.  W tym spotkaniu podział punktów, mecz zakończył się rezultatem 3:3, a szczęśliwym strzelcem, który dał punkt swojej drużynie był Daniel Wardyn, który doprowadził do remisu na niespełna minutę przed końcem. Kamir, mógł ten mecz wygrać, ale znakomitej sytuacji nie wykorzystał lider zespołu – Jarosław Radzki, który nie trafił z przedłużonego rzutu karnego. Mecz wyrównany, który fajnie się oglądało.

Jak już wspominaliśmy w pierwszym zdaniu tego artykułu, KS Sparta Sycewice nie doczekała się na swojego rywala, który nie zjawił się na meczu. Casablanka oddała mecz walkowerem, Sparta z 3 punktami, Kwiaciarnia z minusowym punktem.