Wybierz ligę

Aktualności

16 CZE 2019

Aktywna powalczy z Dzikami o TOP 4 a Baltic zmierzy się z Reinert Team

 Dziś od godziny 19:30 na orliku przy ul. Krzywoustego w Słupsku odbędą się zaległe spotkania w Lidze Amatorskiej i Extralidze.

W pierwszym meczu swój zaległy mecz rozegrają piłkarze Michała Gaca czyli Aktywna Fabryka vs Dziki Dom Dariusza Czechowskiego. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonujące, mimo iż drużyna Dzików zapewniła sobie wcześniej miejsce w TOP 3 to Aktywna wciąż ma szansę na 4 miejsce dlatego w tym meczu na pewno będą grać na 100 % swoich możliwości. W ostatnim meczu pomiędzy tymi dwoma drużynami padł wynik 5-2 dla drużyny Dzików. W rundzie wiosennej po nieudanym starcie drużyny Aktywnej Fabryki to ostatnie wyniki napawają piłkarzy w pełen optymizm. Faworytem w dzisiejszym starciu wydaje się być drużyna Aktywnej Fabryki. Jak będzie w końcowym rozrachunku tego dowiemy się już dziś w wieczornym starciu. Początek spotkania o godzinie 19:30. Emocje, bramki i dobre widowisko gwarantowane.

W ostatnim spotkaniu na dziś będzie zaległy mecz 2 rewanżowej kolejki w rozgrywkach Extraliga.pl. Baltic Team Arkadiusza Ryjewskiego zmierzy się z drużyną Jarosława Dańczaka Transport Reinert Team. W ostatnim meczu Baltic przegrywając z Win-Pro Burza pogrzebał swoje szansę na końcowy triumf w Extralidze, jednak wciąż są w walce o 2 miejsce w tabeli. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami to nie wysokie zwycięstwa Balticu. Faworytem na dziś jest drużyna Baltic Team, świadczy o tym ogromne doświadczenie w lidze, miejsce w tabeli i wciąż zachowana szansa na 2 miejsce. Drużyna Transportu nie pozostaje bez szans bo jak weźmiemy pod uwagę ostatnie te spotkania, to porażki 2-0 czy 4-2 świadczą o tym że piłkarze Reinert Team potrafią dobrze grać i przy dobrej dyspozycji dnia i szerokim składzie będą mogli sprawić niespodziankę. Początek meczu o godzinie 20:30 zapraszamy.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto