17 STY 2016

Mundurowi gromią w hicie kolejki!

Auto Diesel Service Kobylnica Team vs Pęplino 3:5 (1:1)
Dla drużyny z Pęplina był to mecz numer dwa, w rozgrywkach futsalowych tego sezonu, w pierwszym swoim spotkaniu zespół Pęplina pokonał Hasana Kebab. Rywale - Auto Diesel byli bez punktów, po przegranych z Casablanką i Hasanem.
Spotkanie lepiej się rozpoczęło dla drużyny Pęplina po bramce w 4 minucie gry Pawła Gorzały mieliśmy 1:0. Po paru akcjach z obydwu stron, drużyna Auto Diesla wyprowadziła kontrę, którą w piętnastej minucie spotkania wykorzystał Lubowiecki, do przerwy bramkowy remis.
W drugiej odsłonie spotkania, wynik nie ulegał zmianie przez pierwsze siedem minut, choć groźniej atakowali zawodnicy na co dzień występujący w klasie okręgowej. Od 27 do 35 minuty spotkania bardzo ważne i istotne bramki padły dla drużyny z Pęplina. Swoją drugą bramkę zdobył Gorzała, który był najjaśniejszym zawodnikiem w tym spotkaniu. Drużyna z Kobylnicy jeszcze spróbowała w końcówce spotkania zaatakować, to się opłaciło bramką na 2:4, której autorem był Chwał. Ostatecznie jeszcze dwie bramki widzieliśmy w tym meczu, w ostatnich trzech minutach meczu, po jednej z obydwu stron.
Bramki: R.Lubowiecki ’15,’40, S.Chwał ’36 (Auto Diesel Service Kobylnica Team) – P.Gorzała ‘4,’33, J.Gruszowski’27, K.Petrus ’35, A.Gołąb ’48 (Pęplino)
Kartki: (Ż.K) A.Markowski (Auto Diesel Service Kobylnica Team) – 2 minuty

Mundurowi Plus Dolcevita vs Kwiaciarnia Casablanka 10:0 (2:0) HIT KOLEJKI
Było to hitowe spotkanie trzeciej kolejki Kobylnica Futsal Extraliga.pl. Przed spotkaniem nieco większe szanse dawaliśmy drużynie Mundurowych, takiego jednak rezultatu chyba nikt się nie spodziewał.
Zacznijmy od ważnego aspektu, czyli braku podstawowego golkipera w szeregach Casablanki. W oby dwu zespołach zabrakło również paru podstawowych zawodników z pola.
Od początku meczu żadna ze stron nie chciała oddać pola, obydwie drużyny walczyły jak równy z równym. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w 4 minucie gry, której autorem był Piotr Górniewicz. Stracona bramka nie załamała jednak drużyny Casablanki, która podobnie jak Mundurowi stwarzała sobie sytuacje podbramkowe. Groźniejsze akcje bramkowe stwarzali jednak Mundurowi, którzy w 16 minucie gry podwyższyli prowadzenie na 2:0, takim także rezultatem zakończyła się pierwsza cześć meczu.
Druga odsłona to tak naprawdę jednostronne widowisko, które dostarczali Mundurowi. Drużynie Casablanki, która przegrywała 0:2 nie grało się łatwo. Mundurowi znacznaą przewagę zyskali po zdobyciu kolejnych trzech bramek, po dwudziestu pięciu minutach było już 5:0. Kolejne fragmenty meczu były formalnością. Mundurowi bez większych problemów przedostawali się pod bramkę rywala, aplikując mu kolejne bramki. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania okazał się Górniewicz, zdobywca pięciu bramek.
Bramki: P.Górniewicz ‘4,’22,’23,’37,’39, R.Ciepliński ’16, K.Miastkowski ’25,’40, Ł.Nejman ’34,’40 (Mundurowi Plus Dolcevita)
Kartki: (Ż.K) M.Budzyński (Kwiaciarnia Casablanka) – 2 minuty

Wrc Tedex vs KS Sparta Sycewice 3:0 WALKOWER
Nie doszło do skutku spotkanie pomiędzy Wrc a Spartą Sycewice. Drużyna z Sycewic nie zjawiła się na meczu, ponieważ rozgrywała w tym czasie sparing z Jantarem Ustka w Darłowie. Zgodnie z regulaminem Wrc wygrywa ten mecz 3:0, Sparta za WO otrzymuje karę -1pkt do tabeli ligowej.