12 WRZ 2018

Dziki zaczynają od zwycięstwa, Truck team liderem

Blisko remisu otarli się zawodnicy zespołów Bar Pod Dzikiem vs Iron Gate Team. Zespół Tomasza Drewnika na inauguracje pokazał się z bardzo dobrej strony pewnie wygrywając swój mecz 6:1. W spotkaniu nr widzieliśmy, że o wygrana łatwo nie będzie bowiem naprzeciw stanęli zawodnicy doświadczonej drużyny Bar Pod Dzikiem, którzy słyną m.in. z futsalu.
Spotkanie rozpoczęło się od szybko zdobytych bramek, bowiem od 4 to IG prowadzili 1:0, w 6 Dziki wyrównały. Zespół Macieja Szumskiego poszedł za ciosem i parę minut później po bramkach Stańczyka oraz samego managera zespołu – Szumskiego zespół do przerwy schodził z dwubramkowym prowadzeniem.
Druga odsłona meczu nie była już tak obfita w bramki bowiem wynik tylko nieznacznie uległ zmianie. W 34 minucie spotkanie bramkę przyprowadzającą nadzieję na punkty w tym meczu dla drużyny Iron Gate zdobył Krzysztof Knapik. Wynik spotkania jednak do końca meczu nie uległ zmianie, Bar Pod Dzikiem udanie rozpoczął sezon w lidze amatorskiej zdobywając komplet punktów.
Drużyna Tomasza Drewnika po raz kolejny pokazała się z dobrej strony i tylko o jedną bramkę okazała się gorsza od doświadczonej ekipy Dzików.

W meczu kończącym zmagania ligi amatorskiej lider po pierwszej kolejce zespół Truck Team konfrontował się z Victorią Słupsk.
Faworytem byli podopieczni Sebastiana Hojczyka i pewnie ta rolę drużyna w zielono białych koszulkach utrzymała. Już w drugiej minucie meczu Sylwester Dzwonnik dał prowadzenie drużynie Klima Truck. Po kwadransie gry status meczu nie ulegał zmianie, Victoria starała się zagrażać bramce rywala. W 17 minucie po kontrze Truck Team worek z bramkami się rozwiązał. Po pierwszej odsłonie meczu faworyt spotkania prowadził pewnie bo 4:0.
Dzięki pewnemu prowadzeniu drużyna Truck Team mogła pozwolić sobie na kontrolowanie gry i spokojne jej prowadzenie. W drugiej odsłonie meczu przewaga zespołu S.Hojczyka była z minuty na minutę coraz większa, co potwierdzały kolejne zdobywane bramki. Honor drużyny grającej w czarno białych pasach uratował Damian Król, który dwukrotnie pokonał Garbowskiego.
Zespół Truck Team ma na swoim koncie komplet punktów po dwóch meczach i imponujący bilans 23 bramek zdobytych i tylko 5 straconych, Victoria na razie nadal bez punktów.