24 STY 2016

Dramaturgia w meczu Hasan – Mundurowi!

Mundurowi Plus Dolcevita vs Hasan Kebab Old Young 4:4 (1:2) HIT KOLEJKI
Kapitalne widowisko widzieliśmy w meczu Hasana z Mundurowymi. Naturalnie był to hit 4 kolejki, który przyniósł wiele emocji. Nerwy puściły dwóm zawodnikom, którzy ukarani zostali żółtymi kartkami (A.Piekarek – Hasan, F.Słowiński – Mundurowi) – drugi osłabił swój zespół na dwie minuty.
Od początku do końca spotkania obydwie drużyny walczyły o każdą piłkę, żadna nie odpuszczała. Lepiej w ten mecz weszli zawodnicy Old Young, którzy przewagę osiągnęli po zdobyciu pierwszej bramki w dwunastej minucie meczu. Hasan poszedł za ciosem i w 16 minucie skuteczny D.Kaczmarek podwyższył prowadzenie drużyny Old Young. Mundurowi stanęli w ciężkiej sytuacji, ale ich napór na bramkę rywala pod koniec pierwszej części meczu przyniósł bramkę kontaktową i tak też zakończyła się pierwsza odsłona spotkania, wynikiem 2-1 dla Hasana.
W drugiej części meczu widzieliśmy jeszcze więcej sytuacji podbramkowych i jeszcze więcej walki z obydwu stron. Niespełna dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Kaczmarek podwyższył prowadzenie Hasana. Mundurowi jednak zdobyli bramkę kontaktową w 28 minucie gry, której autorem był Kamil Miastkowski. Ostatnie osiem minut meczu to prawdziwy dramat. Mundurowi gonili wynik, Hasan zdobył kolejna bramkę. Atmosfera w tym meczu była kapitalna, wypełnione niemal wszystkie miejsca siedzące, kibice czekali co w tym meczu jeszcze może się wydarzyć. Na tym się nie skończyło, drużyna Mundurowych nie dała za wygraną, a dobrze dysponowany Fabian Słowiński zapewnił punkt w tym meczu zdobywając bramki odpowiednio w 32 i 34 minucie spotkania. Żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki na wagę zwycięstwa. Remis jest najbardziej sprawiedliwym wynikiem w tym spotkaniu, które było jak dotąd najlepszym widowiskiem w rozgrywkach Kobylnica Futsal Extraliga.pl.
Hasan poprawia swoją grę z meczu na mecz, Mundurowi po raz kolejny mimo ciężkiego rywala zdobywają punkty.
Bramki: F.Słowiński ’19,’32,’34, K.Miastkowski ’28 (Mundurowi Plus Dolcevita) – A.Pietras ’12, D.Kaczmarek ’16,’22, J.Luliński ’32 (Hasan Kebab Old Young)
Kartki: (Ż.K) – F.Słowiński (Mundurowi Plus Dolcevita) – 2 minuty, A.Piekarek (Hasan Kebab Old Young) – kartka z ławki rezerwowych