Wybierz ligę

Aktualności

08 LIS 2018

Pierwsza Faza Pucharu Ligi (Część II)

  Już dziś od godziny 18:00 na boisku w Kwakowie rusza 2 dzień I fazy Pucharu Ligi. 

 

Pierwsze spotkanie, to mecz pomiędzy Win-Pro Burza aktualnym liderem rozgrywek extraliga.pl a Kartpol Team Słupsk. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wynikiem 10-0 (walkower) ale zespół Bartłomieja Jarominiaka (Kartpol) wyszedł na to spotkanie tylko pięcioosobową kadrą a w przerwie kontuzji nabawił się bramkarz Kartpolu i drużyna oddała mecz walkowerem. Faworytem oczywiście w tym meczu jest Burza. Drużyna gra świetnie pod każdym względem, spisując się znakomicie. Początek meczu godzina 18:00 Zapraszamy. 

 

Kolejny mecz to nic innego jak LA vs Extraliga.pl. Grubo Nie Chudo Roberta Jancza będzie podejmować 3 drużynę tabeli Extraliga.pl czyli Work Europa Baltic. Spotkanie wydaję się być bardzo ciekawe bo każda z drużyn ma w swoich szeregach dobrych piłkarzy, którzy mogą zadecydować o losach meczu. Faworytem w tym spotkaniu wydaje się być Baltic. Drużyna Arkadiusza Ryjewskiego w tym sezonie gra dobrze i konsekwentnie ale jeżeli Baltic myśli o kolejnej rundzie to będzie musiał zagrać na 100% swoich możliwości bo jak wiemy Grubo Nie Chudo potrafi zaskakiwać i może tutaj sprawić niespodziankę. Zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę 19:00. 

 

W ostatnim spotkaniu zobaczymy dwie drużyny z Ligi Amatorskiej. Bar pod Dzikiem będzie podejmować na boisku w Kwakowie Aktywną Fabrykę. Obie ekipy mierzyły się już ze sobą w lidzę gdzie po wyrównanym meczu Bar wygrał 5-2. Ciężko w tym meczu wyłonić faworyta ale jednak biorąc pod uwagę chociaż sytuację w tabeli to drużyna Dzików jest tutaj faworytem. Warto też podkreślić że ten sezon dla obu ekip jest udany. Dziki zajmują 3 miejsce w tabeli a Aktywna Fabryka 5 miejsce. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwyięsko ? Kto przejdzie do kolejnej rundy ? Być może będziemy świadkami rzutów karnych. Start godzina 20:00 Emocje gwarantowane. 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto