Wybierz ligę

Aktualności

11 KWI 2019

11 kolejka Ligi Amatorskiej już dziś od 18:00

 Już dziś od godziny 18:00 rozpocznie się 11 kolejka ligi Amatorskiej, zapraszamy wszystkich zainteresowanych  na Orlik w Kwakowie.

 

W pierwszym meczu 11 kolejki zobaczymy mecz Aktywna Fabryka vs Autos Słupsk. Aktywna Michała Gaca rozpoczęła rundę wiosenną od porażki z aktualnym liderem tabeli Truck Team 9-0. Dla drużyny Autosu będzie to dopiero pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Na jesień obie ekipy mierzyły się ze sobą w 2 kolejce i wtedy górą była Aktywna pokonując Autos aż 13-4. To właśnie Aktywna Fabryka wydaje się być faworytem w tym spotkaniu. Początek meczu o godzinie 18:00.

W drugim i ostatnim meczu 11 kolejki będziemy świadkiem meczu Iron Gate Team vs Dziki Dom. Dziki aktualnie 3 drużyna tabeli, rundę wiosenna rozpoczęli od bardzo zaciętego meczu z Samorządem Kobylnica gdzie po zaciętej walce wygrali 6-4. Iron Gate również wygrali swój mecz na inaugurację wiosny, pokonując walkowerem Victorię Słupsk 3-0. Mimo iż faworytem w tym meczu wydają się być zawodnicy drużyny Dziki Dom, to mecz na pewno będzie bardzo ciekawy. Start 19:00.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto