13 MAR 2016

Agata pokonuje Almir i zapewnia sobie podium!

Znamy już całe podium oraz pełną klasyfikację Kobylnica Futsal Extraliga.pl. Jak wiemy mistrzostwo dla Almiru, który zapewnił sobie tytuł już w dziesiątej kolejce. Kwestia podium do dziś była otwarta, a teoretycznie najcięższe zadanie miała drużyna Agaty Meble, która aby na podium się znaleźć musiała pokonać zespół mistrzów futsalu. Tak też się stało, Agata po bardzo dobrym meczu pokonała pewnie 6:2 zespół B.Fursewicza i zajęła miejsce na podium. O podium, a konkretnie o wicemistrzostwo walczyli zawodnicy Mundurowych, którzy grali w okrojonym składzie, choć w drugiej połowie widzieliśmy już w szeregach Mundurowych: Łukasza Nejmana i Roberta Borowińskiego, którzy dołączyli do zespołu. Wygrana z Barem 3:2 zapewniła drugie miejsce w całych rozgrywkach. O podium walczyło także Pęplino, ale zespół z klasy okręgowej tracił przed tym meczem do Agaty Meble jeden punkt a do Mundurowych dwa oczka. Drużyna Pęplina grała swoje spotkanie po meczach Agaty i Mundurowych, wiedziała zatem, że na TOP 3 nie ma już szans. Mimo nienajlepszej gry w pierwszej połowie, w drugiej zespół wyglądał dużo lepiej i wygrał 7:3 z Casablanką. W meczu u dołu tabeli po bardzo wyrównanym spotkaniu Sparta pokonała drużynę Fortisu 7:5 przeskakując tym samym rywala bezpośrednio w ligowej tabeli.
Podsumowując wiele emocji w meczach 11 kolejki widzieliśmy dzisiaj w Kobylnicy na hali sportowej.

Zakończenie oraz rozdanie nagród odbędzie się w piątek 25.03.2016 o godzinie 18:00 w Gościńcu Młyn Słupski, w Słupsku na ul. Młyńskiej 4.
O szczegółach będziemy informowali w artykułach oraz telefonicznie kapitanów/menagerów zespołu.