07 LUT 2017

Akademia zagrała na 5!

Trwa świetna  seria zespołu Akademia Dobrych Ocen. W miniona niedzielę, w hicie 7 kolejki zespół Akademii mierzył się z mocną drużyną - Redar Słupsk. Faworyt meczu doznał porażki, Akademia potwierdziła po raz kolejny swój potencjał i ograła zespół, który był niepokonany od pięciu spotkań.
Początek meczu należał do Redaru, który szybko zdobył swoje dwie bramki. Kolejne fragmenty meczu były wyrównane, a coraz śmielej do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Akademii, którzy zdołali doprowadzić do remisu 2:2, po pierwszej połowie. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich minutach spotkania. Akademia mimo iż na cztery minuty przed końcem przegrywała 2:3, to odwróciła totalnie losy tego meczu na swoją korzyść. Bramki padały minuta po minucie a rozpoczął Tomasz Fabich na 180 sekund przed końcem. Zespół ADO pokazał po raz kolejny, że potrafi wygrać z każdym, wygrana z Redarem sygnalizuje walkę o podium rozgrywek.  Po siedmiu grach zarówno Redar jak i Akademia mają po 15 punktów.

Z problemami, ale zwycięsko
Kolejne trzy punkty mogły dopisać sobie zespoły: Czarodzieje Północy Bruskowo Wielkie i Bar Pod Dzikiem. Pierwsi mierzyli się z Auto Dieslem z Kobylnicy, drudzy ze Słonzi. Trzeba przyznać, że przez większość czasu gry obydwie drużyny nie miały wcale „spacerku” i musiały się trochę namęczyć aby wygrać swoje mecze. Na pewno in plus zagrali zawodnicy Diesla z Kobylnicy, którzy do 29 minuty remisowali z faworytem meczu 2:2! Końcówki meczu jednak drużyna Auto Diesla nie wytrzymała i dała sobie wbić kolejne bramki. Postawa zespołu przez ¾ meczu na pewno obiecująca.
Słonzi naturalnie postawiło się swojemu rywalowi, ale nie zdołało ostatecznie zdobyć punktów w meczu z Dzikami. Zadanie na strzelanie bramek było ułatwione, bowiem po raz pierwszy w tym sezonie w słupkach zabrakło jednego z najlepszych bramkarzy futsalu – Dariusza Czechowskiego. FC strzeliło cztery bramki, Bar w końcówce podwyższył swoją wygraną, strzelając dwie bramki co w efekcie dało zwycięstwo 8:4. Słonzi nadal bez punktów, Bar zaliczył piątą wygraną w lidze.

Wyniki 7 kolejki: TUTAJ